Vaše skúsenosti…

profile-pic

Tri roky ma trápila chýbajúca menštruácia. Svoj problém som samozrejme riešila s viacerými gynekológmi, ktorí mi navrhovali hormonálnu liečbu. Keďže sa antikoncepcii vyhýbam, začala som sa zaujímať o alternatívne metódy. O schopnostiach pani Kováčovej som počúvala už dlhšie od môjho priateľa, ktorému odstránila problém s parazitmi v tele. A preto som ju na jeho naliehanie navštívila. Úprimne, vôbec som tomu neverila, dokonca ani počas užívania preparátov. Preparáty som však brala zo začiatku poctivo, neskôr, asi po štyroch mesiacoch som poľavila, pretože sa nedialo vôbec nič. Strácala som vieru. Avšak, po pol roku užívania menštruácia prišla. Dôkazom, že táto metóda funguje, je, že menštruáciu mám odvtedy pravidelne. Aby došlo k zlepšeniu stavu, je veľmi dôležité, aby človek nestrácal nádej a riadil sa pokynmi terapeuta. Ďakujem, pani Kováčová.

Lucia
profile-pic

Niekedy pred rokom (2016) som zažil jeden z mojich najhorších týždňov v živote. Myslel som, že umieram. Bol som veľmi slabý. Nemal som energiu nič robiť. Mal som ako keby niečo s očami. Škriabali ma. Jeden večer mi bolo tak nevoľno, že som šiel na pohotovosť. Na pohotovosti ma rýchlo vyšetrili a povedali, že som zdravý. A ešte si robili zo mňa srandu, že asi simulujem... Na ďalší deň som šiel na klasické vyšetrenie k doktorovi. Brali mi krv, poslali k endokrynológovi a tiež k očnému. Po vyšetrení mi všetci ukázali, že by som mal byť zdravý ako repa. Bol som z toho mimo. Cítil som sa bezmocný. Nevedel som čo mám už ďalej robiť. Vtedy som pochopil ako sa cítia niektorí ľudia, ktorým nevedia bežní doktori pomôcť. Je to pocit bezmocnosti. Dobre viem, že na týchto ľuďoch ťažia rôzny šarlatáni a podvodníci. Ale tiež chápem ľudí čo skúšajú alternatívnu medicínu. Vyskúšajú všetko len aby sa zbavili bolesti. Tak som nakoniec po odporúčaní vyskúšal metódu Dr. Jonáša u pani Kováčovej. Vyšetrila ma a zistila, že mám v očiach parazity. Nechcel som tomu veriť. Ale vyskúšal som, keďže mi neostávalo veľa možností. Pani Kováčová mi dala špeciálnu diétu. Jeden preparát a už po dvoch dňoch sa mi úplne uľavilo. Všetká tá slabosť odišla a mohol som zasa fungovať. Mám len 30 rokov. Nikdy som nebol vážnejšie chorý. Ale táto skúsenosť ma naučila 2 veci. Že zdravie je najdôležitejšie v živote. Lebo bez zdravia je všetko ostatné v živote zbytočné. Druhá vec, ktorú som sa naučil je to, že aj v tej spleti polomýtov a poloprávd, šarlatánov a podvodníkov so zdravým vie alternatívna medicína naozaj pomôcť.

Pani Kováčovú momentálne odporúčam všade kadiaľ chodím. Naozaj sa vyzná. Vie čo robí a má obrovské nadšenie pre prácu, ktorú robí.

Adam Debnár
profile-pic

.

Ja chodim rok k p. Kovacovej do Zlatych Moraviec a vysledky sa dostavili.To nie je o tom,vyliecit sa za tyzden.Ja som chodila vyse roka po vysetreniach k odbornikom,presla som internistom,plucne,alergologiu a este ktovie koho a vysledok bol,ze som zdrava ako repa!A pritom som kaslala od rana do vecera.Vtedy je vam jedno ku komu pojdete,len nech to skonci a zelate si byt zdrava.U pani Kovacovej sa to podarilo preparatmi zastavit a pri celkovej detoxikacii aj ine neduhy. Napriklad som neuzivala u endokrinologičky ziadne lieky ,chodila som len na kontroly,v podstate ma neliecila.Mala som cistu a uzliky,ktore mi preparatmi zmizli.

Merena
profile-pic

ja aj moja zena mame s Joalisom naozaj vyborne skusenosti, pouzivam tuto metody uz roky a dalsim klientom bude moj maly syn 🙂 tie detoxikacne priznaky su dost neprijemne, mozu nastupit okamzite alebo po dlhsom uzivani (zazil som oba pripady) je fakt, ze je to dost drahe. liecil som si vselico, od zapalu zaludka, cez boreliozu na srdci, chlamydie, zanesenu pecen, pluca. moja zena si mimo ine cistila zenske organy pred tehotenstvom. vsetko, co sme si tym liecili, sa zlepsilo az vyliecilo, ani raz sa nam nestalo, zeby pripavky nezabrali.

.

Rasto
profile-pic

mam skusenosti s dvomi preparatmi:joalis laryng a na detoxikaciu.moja dcera od vtedy nebola chora.ma dva roky a do 1a1/2 roka zjedla 12 antibiotik.po joalise uz nevzala ani paralen

.

Michala
profile-pic

všetkým, ktorí uvažujú o JOALISE, ja ho doporučujem, pocítila som účinky na vlastnej koži a každému známemu to pomohlo.... pre tých, ktorí nie sú spokojní alebo majú pocit, že ide o vyhodené peniaze - detoxikácia je dlhodobý proces, niekedy trvá dlho, kým sa organizmus prečistí, preto nie vždy vidieť hneď výsledky..... zoberte si, že taký štyridsiatnik zanáša organizmus 40 rokov - strava, prostredie, alkohol, cigarety, negatívne myslenie - všetko jedy - a ono sa ich nikto nezbaví za mesiac..... treba vydržať, stojí to za to.... a hlavne po psychickej stránke - nervozite, depresii, nespavosti - tam sú výsledky veľmi rýchlo a očividné:-))

.

Evita
profile-pic

Ahojte, ja mám tiež dobré skúsenosti s Joalismi, hlavne u mojich detí. Dá sa detoxikovať aj podľa návodu na internete podľa symptómov, ale to moc nedoporučujem. Napr. depresie môžu spôsobiť pľuca, pečeň, nedostatok vitamínov, alebo minerálov, ťažké kovy. Ja som tiež tak skúšal, až som sa zamotal. Až na diagnostike mi zistila pani nedostatok vitamínov a črevnú disbiozu. Ale na deti to funguje dosť dobre. Mávali problém s prieduškami, 2x zápal plúc a po detoxe už žiadne zápaly dýchacích ciest. Majú ešte problém s dutinami a to riešime. A najlepší efekt mal Symbiflor, ktorý po mesiaci napravil synovi zdevastovanú črevnú flóru. Od narodenia mal ťažkoutierateľnú a páchnucú stolicu a rovnako aj dych a po detox. má s tým zatiaľ pokoj. Ináč keď sa detoxikujeme celá rodina, ide to fakt dosť do penazí, ale čo je prednejšie ako zdravie.

.

Milan
profile-pic

Ahojte...k detoxikacii ma priviedol moj priatel...Je to uzasne vec,len to treba vyskusat....najviac mi to zabralo na alergiu,ktoru mam na kovy,dalej mi to zabralo na psychiku-mala som dost depresie v skuskovom obdobi,gynekologicke problemy mi zmizli-vytoky,zbavila som sa furunklov a kopec inych veci...a taktiez aj pri vypadavani vlasov zabera!!! Prajem vam vela stastia ...pa

.

Lily
profile-pic

ja som spokojna s pripravkami joalis pretoze mam ich odskúsané roky,avšak nič nezaberá hneď ale po určitom čase kým to zaberie a organizmus sa očistí no správna reakcia na joalis produkty je asi taká že v prvých príznakoch sa ťažkosti ozvú,v tej druhej fáze sa zlepšia.No najlepšie je urobiť tú očistnú kúru dvakrát za sebou.Takže radšej investovať do zdravia.

.

Dana
profile-pic

Pripájam svoje skúsenosti s diagnostikou EAV a užívaním preparátov Joalis a to viem o čom hovorím, keďže dlhé roky som sa trápila chodením od jedného doktora k druhému, veľa rôznorodých problémov, ktorých príčinu som nevedela zistiť...až po diagnostikovaní boreliového toxínu na prístroji EAV som pochopila súvislosti! Boreliózu som dostala v roku 1978 /našli sme aj zápis v mojej lekárskej dokumentácii/.Žiaľ moderná medicína má veľké problémy s jej diagnostikovaním /aj ELISA aj test WB na boreliózu u mňa negatívne/- až po podávaní Immodinových injekcií slabá odozva-potvrdené v minulosti prekonané ochorenie.../Keďže som mala naozaj podrobne zmapované všetky moje diagnózy, bola som naozaj prekvapená, že EAV mi všetky moje diagnózy-niekoľkoročné behanie po doktoroch potvrdil! Čo sa týka preparátov, užívam ich už tretí rok a je zaujímavé, telo na ne reaguje /cca 1x štvrťročne chodím na premeranie EAV/, cítim sa lepšie, upravila som stravovanie /tiež podľa výsledkov meraní/a myslím, že to má zmysel...hodinové vyšetrenie na EAV mi pomohlo pochopiť to, čo ani jeden doktor, ktorého ambulanciou som prešla, nevedel za dlhé roky vysvetliť. To ostatné som si prečítala na www.borelioza.cz .Takže ja jednoznačne odporúčam vyšetrenie EAV prístrojom u dobrého diagnostika a potom už stačí podľa výsledkov iba sa rozhodnúť: liečba klasickou medicínou alebo preparáty Joalis...najlepšie ale rozumne skombinovať oboje.

.

Zuzana
profile-pic

kvapky od dr. jonáša samozrejme že účinkujú ale je dôležité aj ako ich používate. ja ich beriem už pol roka a stále mám nejaké reakcie. niektoré problémy sa mi už stratili, iné ešte riešim. treba si nájsť skúseného terapeuta a nie len nejakého takého rýchloporadcu čo sa nevyzná v ľudskom organizme.

.

Peter J.
profile-pic

Viac ako rok som sa liecila antibiotikami, ktore mi vobec nezaberali. A jedine co mi pomohlo, boli kvapky joalis. Aj ked liecba bola dlhodoba a nakladna, ale konecne mam vysledok negativny. Takze urcite odporucam.

.

Ema00
Akú máte skúsenosť s výsledkami detoxikačnej kúry MUDr. Jonáša?