Môj vzťah k detoxikačnej medicíne

hqdefaultNa úvod by som chcela pozdraviť  všetkých kolegov lekárov i nelekárov  terapeutov.

     Som presvedčená, že všetkých nás spája jediná a jedinečná myšlienka a téma a to „Detoxikáčná medicína“. Každý sám v sebe určite úprimne hodnotíme seba vo vzťahu k tejto metóde, robíme vnútorné uzávery na metódu pána dokt. Jonáša a preto i ja by som sa chcela s vami podeliť o moje pocity myšlienky vo vzťahu k detoxikácii a aj o pohľadoch ľudí, ktorí nepoznali túto metódu a o pohľade partnerov mojich klientov, o pohľade mojich klientov po absolvovaní už aj prvej detoxikačnej kúry a o všeobecnej dôležitosti tejto očisty tela preprarátmi p. MUDr. Jonáša.

     Určite nemusíme rozoberať detailne čo je to detoxikácia podľa MUDr. Jonáša.

Vieme, že je to odstránenie toxínov  predovšetkým informačnými a rezonančnými pre-

parátmi.  A je úžasné, že na konkrétne hmataleľné toxíny používame konkrétne nehma-

tateľné informácie tzv. holografický vzor. Ideálne by bolo, keby sme mohli zdetoxiko-

vať celú planétu, ale to bohužiaľ nejde. Preto je veľmi prospešné, keď myslitelia ako je

pán doktor Jonáš sa venujú takej zmysluplnej činnosti ako je detoxikácia organizmu

a čo je pre mňa úžasné, že táto metóda sa stále prehlbuje a neuspokojí sa s doposiaľ

dosiahnutými výsledkami.

   Jedinečnosť jeho preparátov vidím v tom, že nepoškodzujú iný orgán. Keď som v začiatkoch začala načúvať a nahliadať do tejto metódy mala som pocit, že to čo sa tu prednáša a to, že svet baktérií, vírusov atď. nás ovláda  len preto, že im dáme šancu, pôsobilo na mňa ako rozprávka. No rozprávka to nebola. Je to tvrdá realita. Je to vidieť napr. v hyperaktivite súčasných detí a vidieť to aj na dospelých, ktorí sú stále psychicky labilnejší a fyzicky menej odolní. Prednosti tejto metódy vidím v odstránení psychotoxínov,čo neregistrujem v iných metódach a samozrejme v konkrétnom označení toxínov živých, napr. helikobakter, borélia, ale i neživých ako sú ťažké kovy, rádioaktívne látky.

     Sama som bola už takmer pacientkou psychiatrickou, pretože som pociťovala zo svojich životných udalostí  úzkosť, depresiu, nepokoj. No po prvom preparáte FORTE STRESON som spozorovala, že už na druhý alebo tretí deň so mnou niečo nie je v poriadku, a to že som v PORIADKU bez nepokoja, úzkosti a v pohode.  Vedela som, že psychika človeka je vládcom fyzického tela, t.j. mám konkrétnu skúsenosť so Silvovov metódou, kedy exém z tváre mi zmizol už po 6 hod. meditácii. Bolo to tzv. samočistenie organizmu v hladine Alfa, kedy počet kmitočtov mozgu je 7 až 10 Hz ako v spánku, v bdelom stave je 10-14 Hz. Mám skúsenosti aj s telepatiou, a to v prípade, keď som veľmi v hĺbke srdca trpela a moje myšlienky presne na slovo boli zopakované asi o jednu hodinu od človeka ktorý mi ublížil. TAK PREČO?: keď myšlienka môže byť prenesená, prečo by nemohol byť prenesený alebo použitý holografický vzor ako informácia. Hovorím to preto, že sú ľudia, ktorí keď im vysvetlím ako funguje metóda MUDr. Jonáša sú nadšení a sú ľudia, ktorí nie sú schopní uveriť alternatívnej metóde akejkoľvek. Poviem  vám to na príklade: predstavte si, že: pri pohľade na malé dieťa obvykle hľadáme a nachádzame jeho spoločné znaky s rodičmi. Je nesporným faktom, že deti sú akousi“ zmesou svojich rodičov- z generácie na generácie si odovzdávame rovnaké nosy, kvalitu vlasov, rovnaké postavy, dokonca aj myslenie. Koľkokrát sa vám stalo, že vás niekto prirovnal k rodičom, koľkokrát ste na fotografii videli seba, napriek tomu bola fotografia o generáciu staršia než vy?

Po rodičoch a prarodičoch, teda po svojej rodine dedíme postavu, hlas charakterové vlastnosti a bohužiaľ aj choroby.

     Fascinujúce, nie? Ešte zaujímavejší sa nám však v tejto súvislosti môže zdať samotný vznik života. Jedinečná je náhoda, kedy sa stretne spermia a vajíčko a začnú spolu neúnavne vytvárať nový život so všetkými informáciami rodičov predchádzajúcich generácií. V priebehu  niekoľkých mesiacov vznikne človek, ktorý v sebe nesie podobu matky, povahu otca, vlasy po dedovi…

     Kde sa ale berú všetky tie informácie? Veď len“ údajov“ o predkoch z otcovej strany musí byť kvantum! A predstavte si, že by ste ich chceli popísať -štruktúru  kostí ,farbu pleti, sklony ku skleróze, stav zubov, umenie sebaovládania kedy sa rozhneváme, aké veľké srdce máme…Určite by vám na to nestačilo desať kôp papiera.

 

     Kde sú teda zapísané všetky tie správy? V bičíku spermie? Na jej povrchu alebo vo vnútri? Na to vám nedá rozumnú odpoveď asi žiadny vedec. Vlastne dá -odpoveďou bude DNA, záhadná kyselina ukrytá všade okolo a v nás. Na rozlúštenie jej tajomstva by sme my laici, potrebovali mnoho, mnoho času .A pochybujem, že by sme dokázali vziať vzorku DNA z jedinej spermie alebo vajíčka. Ale príroda podobné veci dokáže.

    Existuje ešte mnoho faktov, ktoré nám príroda neodhalila. Je mnoho vecí, o ktorých vieme, ale netušíme ako a najmä prečo fungujú. A tak často pochybujeme. Len pár rokov uplynulo od doby, keď sa ľudia kruto trestali a zaplatili životom hoci aj za tvrdenie ,že Zem je guľatá. Dnes to považujeme za nepochybné a hovoríme  o tom  s rovnakou samozrejmosťou s akou som napríklad nedávno počula hovoriť vzdelaného človeka- programátora., keď odmietal uveriť napr. homeopatii, fungovania bio informácií, informácie ako holografického vzoru v alternatívnej metóde pána doktora Jonáša. Možno len preto, že nechcel. História sa stále opakuje – priekopníci nových myšlienok nemávajú dôveru a sú často odsudzovaní.  V dnešnej dobe už nie na smrť, napriek tomu je však  táto nedôvera brzdou vývoja a predovšetkým ukážkou nepoučiteľnosti ľudí, ktorí prijímajú len to čo vidia a nahmatajú. Prijímajú Darwinovu teóriu, napr. s drobnými nedostatkami, ale odmietnu Boha, akokoľvek veria v lásku. Prijmú fakt, že spermia a vajíčko, bunky viditeľné pod mikroskopom, sú zodpovedné za vznik života, ale odmietnu skutočnosť, že jediná informácia môže ovplyvniť imunitný systém. Poznám ľudí, ktorí zatracujú liečenie rukami, či silou vôle a nazývajú ho šarlatánstvom. Ale tí istí ľudia možno uveria 30 sekundovému reklamnému šotu o blahodárnom pôsobení mŕtvych baktérií v niektorých výrobkoch a syntetických vitamínov na ľudský organizmus. V tejto súvislosti premýšľam, že „šarlatánstvo“ bude možno raz vedou a liečba informáciami vedným odborom. Do tej doby si však bohužiaľ musia terapeuti v alternatívnej medicíne prejsť onú,

z histórie cestu zatracovania a odsudzovania.

     No ja mám osobne temer všetky prípady klientov, ktorí už po absolvovaní prvej detoxikačnej kúry boli absolútne nadšení. Veľký význam vidím v zlepšovaní psychickej

oblasti človeka a to má samozrejmé kladný vplyv na všetkých členov rodiny.

     Mala som klienta, ktorému hrozil rozpad rodiny, pretože bol neskutočne nervózny,

chradol, behom pol roka mimoriadne schudol, hodnoty pri meraní mali priemer 30-40.Po prvej kúre hodnoty stúpli na 70-80.Nervozita absolutne klesla po vylúčení Gluténu. Ťažkých kovov.Alergia mala hodnoty 70 predtým 40. Z tkáň. toxínov zhubný nádor  zo 40 stúpol na 80.Čiže v poriadku.  Využila som aj doplnok výživy, ktorý odkysľuje okolie rakovinového

toxínu.

     Iná klientka mi volala, že po prvej kúre sa zmenšil nádor o 1.5 cm – nezhubný a krčok maternice bol absolutne v poriadku, no predtým nie. Jej dcére sa celiakia po prekonanej salmonelóze o dva stupne po dvoch mesiacoch zlepšila. Lekár skonštatoval, že ani za rok sa tento výsledok nedá dosiahnuť.  Čo robila ? Pýtal sa lekár. 

    Ďalšia pacientka mala diagnostikované ochorenie Alopecia areata. Desať mesiacov

sa liečila tekutým dusíkom, no výsledok nebol žiadny. Po dvoch mesiacoch liečenia metódou doktora Jonáša padanie vlasov zastavené. Výsledky v poriadku. Tá istá pacientka mala veľký psychický problém, nemohla  okrem domáceho prostredia nikde jesť ani piť. Keď ju ponúkli triasli sa jej ruky a nemohla ani preglgnúť žiadny nápoj. Do štyroch mesiacov bolo všetko zvládnuté. V súčasnosti je poriadku. No pokračuje v detoxikácii.

   A ďalšia pacientka, ktorá často odpadávala, bola nevládna, stále jej bolo zle,

bola  kvôli tomu  hospitalizovaná.  Nenašiel sa žiaden dôvod jej problémov. U mňa po nameraní a vylúčení baktérií, vírusov, lepku, borélie, psychotoxínov je pacientka v poriadku.

     Takže mohla by som menovať aj iných klientov ale u mňa ide o poukázanie zmyslu tejto úžasnej metódy , ktorá dokáže pri trpezlivosti pacienta a spolupráci takmer nemožné.

      Veľmi by som si priala, keby ľuďom, ktorí úprimne chcú pomáhať a venovať sa tejto metóde to  bolo umožnené a mohli hlboko vnikať do tejto problematiky. Chcela by som všetkým poďakovať za úsilie, ktoré venujú tejto metóde. Títo ľudia si to zaslúžia a celý tím ľudí, ktorí zabezpečujú ich vzdelávanie.

About the Author