Z denníka terapeuta

  1. Riešenie autoimunity
    • Dnes som bola veľmi prekvapená výsledkom klientky,ktorá mala autoimunitu voči močovému systému a cysty na obličke a nadobličke.Po prvom vyšetrení som sa rozhodla pred riadenou detoxikáciou oživiť imunitu koloidnými minerálmi ,enzýmami, a preparátom na zvýšenie imunity. Výsledok bol prekvapivý.Autoimunita vymizla,,cysty boli rozrušené a psychická pohoda klientky stabilizovaná.Imunita zvýšená na maximum.No ložiská v problémových orgánoch neboli rozrušené.Teraz budeme pokračovať v riadenej detoxikácii močových ciest,kde boli nájdené ložiská a infekty.
  2. Bradavice na tvári
    • Dnes ma prekvapili výsledky u jednej klientky,ktorej som riešila bradavice na tvári.Už po 2. detoxikačnej kúre všetky bradavice na tvári odpadli.Zmizla aj únava ,ktorá bola podstatná u nej.
  3. Vysoký krvný tlak
    • 11.5.2012 Dnes ma potešili výsledky klienta,ktorého som riešila 1 rok.je veľmi spokojný.Poriešila som bolesti prostaty,studené strpnuté končatiny arytmiu srdca atď,ale najviac ma potešili výsledky ohľadom vysokého krvného tlaku, ktorý sme dali do normálu.Bez liekov na hypertenziu je 2 týždne. a sám to potvrdil,že je to tak ,lebo keď užíval lieky mal veľmi nízky tlak,pretože u mňa bol už poriešený.Pri kontrole som zitila,že príčiny vysokého krvného tlaku sú poriešené.Jedna z príčin bola Borélia v orgánoch ktoré zodpovedajú za tlak.Som vďačná klientovi za jeho disciplínu trpezlivosť.

About the Author